loading content..

HAKKIMIZDA

   Okan Kirazoğlu Mimarlık, tasarım ve uygulama alanlarında, farklı ölçek ve kategorilerde çalışmalar yapıyoruz. Sanatı, yaşam alanına entegre ederek sunmayı amaçlıyoruz. Üzerinde çalıştığımız her projede yaratıcılığımızı ve hayal gücümüzü, sahip olduğumuz profesyonel tecrübelerle birleştirerek daha önce tasarlanmamış olanı sunmak adına çalışıyoruz.

   Bizim için her farklı proje farklı bir yaklaşım gerektirir ve bu da kavramsal bir tutarlılığın geçerli olması gereken bir tasarım anlayışıyla desteklenir. Okan Kirazoğlu Mimarlık olarak, dünyada her an değişmekte olan tasarım trendlerini takip ederek ve farklı örnekleri yorumlayarak onlara yeni bakış açıları getiriyoruz.  Bu yönelim ile; mimari tasarım anlayışına detay katarak mekandaki uyumu yakalıyor ve yaşam alanıyla kullanıcılarını bütünleştirmeyi hedefliyoruz. Tanımladığımız kavramsal tasarım bütünlüğü çerçevesinde esnek bir mimari yaklaşımla çalışmalarımızı ilerletiyoruz.

   Bütün sanat dalları gibi mimarlık da özgün, yeni ve çağdaş olanı yaratmaya dayanır. Tasarım mekan ile bütünlük oluşturması gerektiğini düşünüyoruz. Bu konuda yaratıcı fikir ve tasarıma yönelik konsept danışmanlığı hizmeti sunuyoruz.

   Okan Kirazoğlu mimarlık olarak, 18 yıldır yurt içinde ve yurt dışında; konut, turizm, mağaza, market, restoran, kafe, pastane, otel, fırın, fuar, ofis, fabrika, depo, soğutucu sistemleri ve ev dekorasyonu gibi alanlarda, yenilikçi tasarımlarımızla yer aldık. Bundan sonra da hedefimiz; geleceğin tasarımlarını yorumlamaya devam etmek olacaktır.